giełda rolna

buraki

rzepak

żyto

pszenica

jęczmień

kukurydza

 

Buraki - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Producent kamienia ogrodowego murowego na ściany domu elewację

Opis:

PPU Pawlik to przedsiębiorstwo z długą tradycją, będące w pełni krajowym producentem wysokiej jakości materiałów kamieniarskich. Jesteśmy dumni z dostarczania kamienia naturalnego do zastosowań na ścianach z ociepleniem, kamienia hydrotechnicznego, kamienia ogrodowego oraz płyt szlifowanych do wnętrz, a wszystko to z naszych własnych surowców skalnych. Zbieramy nasze unikalne piaskowce kolorowe ze złóż w kraju, co nadaje im charakterystyczną kolorystykę, docenianą zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, być może nawet w Europie.

Nasza kopalnia kamienia, Grabowie I, to nie tylko zakład górniczy, ale także cenny zasób firmy PPU Pawlik. Znajduje się ona w malowniczej wsi Grabowie koło Wólki Włościańskiej, na granicy województwa łódzkiego, przy rzece Pilicy. Aktualnie mamy pięć kopalń, gdzie wydobywamy kamień naturalny piaskowiec wyłącznie przy użyciu zaawansowanych metod mechanicznych, korzystając z koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych podsiębiernych, wyposażonych w specjalistyczny osprzęt do precyzyjnego odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego.

W procesie wydobycia wspieramy również maszynowe ręczne wiercenie za pomocą wiertarek pneumatyczno-udarowych. Po zastosowaniu wiertarek, używamy klinów trójdzielnych lub wywierconych otworów, zalewając je proszkiem rozprężnym z wodą, co umożliwia odspajanie większych bloków skalnych oraz tworzenie spodów roboczych do prowadzenia jak najbardziej efektywnego procesu wydobycia, z uwzględnieniem selekcji jakościowej pozyskanego surowca skalnego.

Przerobiony polski piaskowiec trafia do naszego zakładu kamieniarskiego, położonego w malowniczej wiosce Grabowie. Tam przekształcamy go w różnorodne produkty, takie jak kamień murowy i kamień ogrodowy w różnych formach i kształtach. Ponadto, produkujemy płyty szlifowane do wnętrz oraz pospółkę drogową, której surowiec pozyskujemy przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Jako firma z pasją do kamieniarstwa, oferujemy produkty spełniające najwyższe standardy estetyczne i jakościowe.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Producent kamienia ogrodowego
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 144
Dodane: 2023.11.13
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj