giełda rolna

buraki

rzepak

żyto

pszenica

jęczmień

kukurydza

 

Buraki - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Krzysztof Ciecióra Prezydent Radomska w wyborach 2024 kogo wybrać

Opis:

Moje doświadczenie w polityce krajowej oraz międzynarodowej pozwoliło mi zdobyć cenne umiejętności, które teraz chcę wykorzystać na rzecz rozwoju Radomska. Jako wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi oraz poseł na Sejm RP X kadencji, miałem okazję działać na rzecz polskiej społeczności zarówno w kraju, jak i za granicą. Teraz pragnę skupić moją uwagę na potrzebach mieszkańców Radomska, dążąc do ich dobrobytu i rozwoju.

Jestem gotów do słuchania, do rozmowy i do nieustannej pracy na rzecz naszej społeczności. Razem, zjednoczeni w działaniu, możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Dlatego zachęcam Państwa do zaufania i poparcia mnie w wyborach na Prezydenta Radomska, które odbędą się w niedzielę, 7 kwietnia. Zapewniam, że nie zawiodę Państwa zaufania.

Radomsko – to nasze wspólne miejsce, nasz dom. Razem możemy uczynić je jeszcze piękniejszym i bardziej dynamicznym. Jestem gotów na to wyzwanie, jestem gotów być głosem Radomska.

Zachęcam do zapoznania się z moim doświadczeniem, programem oraz listami kandydatów do rady miejskiej i rady powiatu z naszego komitetu wyborczego. Posiadamy drużynę wspaniałych osób, które pragną pracować dla Was.


Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP


Krzysztof Ciecióra kandydat na Prezydenta Radomska


Krzysztof Ciecióra

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 145
Dodane: 2024.03.10
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj